У межах проведення Британською Радою серії вебінарів про сучасні підходи та вдосконалення викладання днями відбулась чергова така сесія «EdTech у вищій освіті – практичні поради».

Науково-педагогічні працівники кафедри ОП та ТЕБ взяли активну участь у зазначеному онлайн-заході, що розкрив питання про потреби сучасної освіти у сучасних підходах до викладання, де значне місце займають технології; про те, як саме цифрові технології та інструменти пов’язані із викладанням та педагогічною майстерністю; як зробити навчання здобувачів вищої освіти цікавим та інтерактивним і водночас ефективним; які корисні ресурси мають бути у браузері кожного сучасного викладача.

Спікери вебінару поділились власним досвідом використання цифрових інструментів для викладання в умовах швидких змін та трансформації освіти внаслідок пандемії Covid, презентувавши такі теми, як «Студенти і викладачі майбутнього: навички у світі, що змінюється» (Джон Коллік, доктор, керівник відділу стратегічного планування у сфері освіти, Promethean), «Сучасні технології у викладанні: порятунок чи випробування викладача?» (Ксенія Тюхменьова, начальник відділу міжнародних проектів НТУ «Дніпровська політехніка») тощо.

Цікавими моментами стали і тези про актуалізоване в умовах пандемії метапізнання, що відбиває здатність людей саморегулювати свій навчальний процес, та неможливість контролювати взаємодію молоді із технологіями з позицій перебування викладачів в одних і тих же з ними цифрових ресурсах.

Учасники вебінару отримали відповідні сертифікати.

Олена Шароватова, кафедра ОП та ТЕБ