Результатом багаторічної співпраці НПП кафедри ОП та ТЕБ та Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка є традиційне проведення занять з навчальної дисципліни «Інтелектуальна власність» Стогнієм Є.С. – патентознавцем, патентним повіреним України, засновником патентно-правової фірми «ІНВЕНТА», співробітником відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів ХДНБ ім. В.Г. Короленка.

20 жовтня 2021 р. для здобувачів вищої освіти, які навчаються за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 263 «Цивільна безпека», освітньо-професійною програмою «Охорона праці» фахівцем-практиком Стогнієм Є.С. було проведено заняття, яке було присвячено особливостям оформлення заявки для отримання патенту на корисну модель чи винахід.

Висловлюємо подяку працівникам відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів ХДНБ ім. В.Г. Короленка за вагомий внесок у підготовку фахівців з охорони праці.