Харківський зоопарк – один з кращих в Україні та Європі – після реконструкції починає приймати глядачів.

Багато чого нового в зоопарку і в організації роботи із відвідувачами, тому на поміч працівникам зоопарку приходять волонтери.

Не залишилися осторонь і майбутні екологи 1 та 2 курсу кафедри ОП та ТЕБ.

18 та 19 вересня 2021 року здобувачі кафедри під керівництвом викладачів Ільїнського О.В. та Бондаренко О.О. прийняли участь у волонтерській роботі у Харківському зоопарку.

Після інструктажу фахівців поділені на групи здобувачі допомагали проводити відвідувачів через турнікети, доглядати за дотриманням правил на локаціях зоопарку, проводити екскурсії з екскурсоводами. І, звичайно, самі детально познайомилися із оновленими експозиціями зоопарку.

Таким чином майбутні екологи розширили свій досвід одночасно з кількох дисциплін («Загальна екологія», «Заповідна справа» тощо) і отримали задоволення від тісного спілкування з представниками фауни зоопарку.

Волонтерський рух у справі охорони природи буде продовжено!