8 вересня 2021 року студенти першого курсу, майбутні фахівці з охорони праці разом з куратором групи старшим викладачем Ганною Резніченко відвідали справжній куточок живої природи Саржин Яр.

Саржин Яр – балка з пологими схилами в м. Харків довжиною близько 12 км, її облагороджена частина знаходиться в трьох хвилинах ходьби від метро Ботанічний сад. Власне кажучи, метро назвали в честь ботанічного саду Харківського національного університету ім. Каразіна. Він ділиться на 2 частини: стара знаходиться на Клочківській, 52, а нова - у Саржиному Яру (вул. Отакара Яроша, 24).

Сад був заснований в 1804 році. Загальна кількість дерев та кущів – понад 2000 видів. Площа нової частини – 36,8 га (старої – 5,1 га). Візитною карткою Саржиного Яру є бетонний павільйон футуристичної форми на трьох опорах, який був збудований в 60-х роках ХХ століття за проектом архітектора В.С. Васильєва.

Студентам дуже сподобалася джерело, павільйон, різноманіття ставків, спортивний майданчик. Не пройшли повз улюбленого місця Харків’ян для фотографування величезний годинник, що знаходиться поруч з храмом, прямо всередині великий квіткової клумби – точна копія годинника на градуснику. Годинник працює та прикрашений по циферблату 60-ю лампочками, які по черзі спалахують червоним світлом. Надалі студенти виявили бажання відвідувати інші цікаві місця Харкова.