Гаранти освітньо-професійних програм «Охорона праці» за спеціальністю 263 Цивільна безпека галузі знань 26 Цивільна безпека освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» Олена Шароватова і Богдан Цимбал за підтримки представників Європейського співтовариства з охорони праці (European Society Of Occupational Safety Heals (ESOSH)) ініціювали їх обговорення із зовнішніми стейкхолдерами.

У заході з обговорення зазначених освітніх програм для внесення пропозицій щодо покращення якості вищої освіти в університеті участь взяли:

Ольга Богданова, Голова Правління Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH), к.т.н. за спеціальністю «Охорона праці»;

Орландо Мачадо Торрес, директор з охорони праці, промбезпеки та екології ПівнГЗК компанії Метінвест (Кривий Ріг);

представники Ради директорів з охорони праці великих підприємств України;

Ліги безпеки праці іноземних підприємств в Україні;

Наталія Володченкова, координатор Групи викладачів з охорони праці у закладах вищої освіти ESOSH, доцент кафедри екології та економіки довкілля Технічного університету «МетінвестПолітехника»;

Олег Токар, директор з розвитку ESOSH, керівник напряму охорони праці Технічного університету «МетінвестПолітехника»;

керівництво факультету техногенно-екологічної безпеки, науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, представники групи забезпечення освітніх програм «Охорона праці» НУЦЗ України першого і другого рівнів вищої освіти;

науково-педагогічна спільнота України, що здійснює підготовку фахівців з охорони праці.

Під час діалогу потенційні роботодавці висловили певні пропозиції щодо проектів пропонованих освітніх програм «Охорона праці», урахування яких у подальшому вочевидь підвищить рівень конкурентоспроможності випускників факультету ТЕБ НУЦЗ України – майбутніх фахівців з охорони праці.

Керівництво факультету ТЕБ і науково-педагогічний склад кафедри ОП та ТЕБ щиро вдячні представникам практичної сфери вітчизняної галузі охорони праці та особисто Ользі Богдановій за можливість комунікації та отримання зворотнього зв’язку від зовнішніх стейкхолдерів, що є вельми значущим у справі подальшого удосконалення освітнього процесу у частині реалізації системи забезпечення якості освіти в НУЦЗ України, зокрема підготовки кваліфікованих фахівців з охорони праці.

Відеозапис онлайн зустрічі можна переглянути за посиланням.

Олена Шароватова, Богдан Цимбал,

кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки