Отправить сообщение


Ракосій Анастасія Романівна, інженер I категорії з використання водних ресурсів, студентка 2-го курсу магістратури

Вітаю вас! Мене звати Анастасія Ракосій. У Національному університеті цивільного захисту України я навчалась в період з 2015 по 2019 роки на факультеті техногенно-екологічної безпеки за спеціальністю «Екологічна безпека». Цей період був найкращій за мої студентські роки.

В наш час питання «екології» дуже гостро стоїть, тому вирішила вибрати саме цей напрям у навчанні.

Після закінчення 9-ти класів школи у м. Слов’янськ, я продовжила навчання у Слов’янському хіміко-механічному технікумі на спеціальності «Прикладна екологія». По закінченню навчання у технікумі, вибір щодо закладу для отримання вищої освіти навіть не стояв, я точно знала, що хочу продовжити навчання у Національному університеті цивільного захисту України.

Була приємна вражена, дізнавшись, що я можу вступити одразу на 3-й курс, не витрачаючи часу з 1-го, оскільки я буду продовжувати навчання на тій же спеціальності.

Навчаючись в університеті, я не пожаліла про це ні на хвилину, бо отримала не тільки великий багаж знань, а й справжніх друзів, які весь час допомагали мені з легкістю опановувати нові навчальні дисципліни. Перший час було важко, хотілось додому, але з часом це минуло, мені сталі дуже цікаві нові предмети, друзі та життя у гуртожитку, у цьому також є великі плюси і згадки про студентський час.

За час навчання я встигла побувати зам. старостою групи, а потім і старостою. За весь час було чудове ставлення викладачів та допомога деканату.

По закінченню навчання було дуже важко прощатися з вже близькими мені товаришами та університетом. Для себе я вирішила, що хочу отримати повну вищу освіту за освітнім ступенем «магістр» та продовжити навчання у своєму університеті.

Паралельно з підготовкою до вступу мені запропонували роботу у моєму місті Слов’янськ у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів на посаді інженера I категорії з використання водних ресурсів.

На даний момент я працюю в управлінні другий рік і навчаюсь в магістратурі. Маючи роботу за фахом, я маю змогу навчатись на денній формі навчання за індивідуальним планом. Дуже приємно, коли університет іде тобі на зустріч та дає змогу і навчатись, і працювати.

Як випускниця кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, хочу висловити слова подяки усьому складу викладачів та деканату. Дуже прикро розуміти, що прийдеться назавжди попрощатись з рідним університетом. Проте, спогади про цей час в моєму серці залишатимуться назавжди.

Я пишаюсь тим, що на питання, де я навчалась, можу відповісти: «У Національному університеті цивільного захисту України».


11.11.2019

Тарасенко Олена Олексіївна, інженер з охорони праці в Державному професійно-технічному навчальному закладі "Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну"

Вітаю!

Я, Тарасенко Олена, начаюсь на 4-ому курсі факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України за спеціальністю "Охорона праці".

Доволі часто протягом навчання чула відгуки щасливих студентів, про допомогу  університету в пошуку роботи за фахом. Одного дня керівництво факультету опублікувало оголошення про вакансію інженера з охорони праці. Звернувшись стосовно оголошення до деканату факультету  мені надали інформацію про місце роботи, та контакти для співбесіди. Зв’язавшись з роботодавцем, обговоривши умови, мене не прийняли на посаду через те що я не закінчила навчання та не маю диплому.

Прийшовши наступного дня в університет, розповівши ситуацію мені запропонували наступну вакансію, також за фахом.

Зустрівшись з деректором мого майбутнього місця роботи, я пройшла співбесіду, і дякуючи високому рівню теоретичної підготовки на заняттях, мене затвердили на посаду інженера з охорони праці в Державному професійно-технічному навчальному закладі "Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну".

Зараз я маю змогу працювати за фахом, та навчатися за індивідуальним планом відвіуючі заняття.

Хочу висловити вдячність керівництву та викладачам факультету техногенно-екологічної безпеки за високий рівень надання знань, та допомогу в працевлаштуванні.

Рекомендую вступати саме в НУЦЗУ! Тут найкращі умови для отримання освіти, чудові можливості з самореалізації в наукових роботах, спорті, художній самодіяльності. При бажанні вам обов’язково допоможуть в працевлаштуванні. Тут ви знайдете багато вірних друзів. Успіху!


04.11.2019

Нікулін Сергій Анатолійович, випускник НУЦЗУ 2019, пожежний рятувальник 16 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Всім мої вітання.

Вчитися в Університеті всі два роки було доволі цікаво, це і отримання нових знань з цікавих і нових дисциплін, нові цікаві знайомства, перебування у великому красивому місті – Харкові.

Жодного разу не пожалкував про вибір спеціальності, а саме – «Технології захисту навколишнього середовища». На кожному підприємстві, які в різній мірі забруднюють навколишнє середовище, повинні бути присутні певні технології захисту повітря, водних ресурсів або ґрунтів, їх треба розробити , впровадити або вдосконалювати. В нинішніх реаліях, коли наша країна прагне асоціюватися в Європейський союз і підвищуються вимоги до екологічної безпеки на підприємствах  і в установах, керівники підприємств будуть змушені приділяти більше уваги і ресурсів в цьому напрямку, тому я вважаю, що професія інженера з техногенно-екологічної безпеки доволі перспективний вибір. Крім того на факультеті підібрано доволі кваліфікований викладацький склад. Викладачі на чолі з завідувачами кафедр факультету з розумінням підходять до будь-яких проблем студентів і намагаються допомагати в їх вирішенні. Я був старостою групи і мені доводилося доволі часто спілкуватися і вирішувати різні питання і з деканом факультету  Мєтєльовим Олександром Володимировичем і з начальником навчально-методичного відділу Морозовим Андрієм Івановичем і з ректором Університету Садковим Володимиром Петровичем. Був приємно здивований турботливим ставленням і намаганням вникнути і вирішити ті проблемні питання, які виникали.

Два роки навчання в Університеті промайнули як один день.

Рекомендую вступати до лав Університету, не пожалкуєте, будьте певні!


22.10.2019

Янголенко Владимир, выпускник 2019 года, заместитель генерального директора по охране труда, промышленной безопасности и охране окружающей среды ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія»

Будущие учащиеся Национального университета гражданской защиты Украины!

Я обращаюсь к вам в знаменательный для меня день. Сегодня я защитил магистерскую работу по специальности «Технологии защиты окружающей среды.

Никогда не думал, что буду учиться в этом университете. По образованию я электромеханик. Так сложилась судьба, что я связал свою судьбу с Лисичанским нефтеперерабатывающим заводом. Карьера моя привела меня по стезе промышленной безопасности и охраны труда на должность Заместителя генерального директора по вопросам охраны труда, промышленной безопасности и охраны окружающей среды.

Решив расширить образование, обратился к направлению экологии. После проработки всех возможных вариантов Национальный университет гражданской защиты стал для меня приоритетным. Во-первых, потому что здесь качественное образование, здесь у меня училась дочь. А во-вторых, дипломы данного университета котируются во многих странах.

Почему я выбрал именно Технологии защиты окружающей среды? Экология это хорошая специальность, но она более связана с контролем, мониторингом окружающей среды. Технология же защиты – немного другая стезя. Здесь есть зерно исследования, научной работы. Это не просто мониторинг. Это анализ, а также улучшение той системы, которая работает на предприятии.

Я не зря выбрал эту специальность. Предприятие, на котором я работаю, довольно большое. Большая работа в области охраны окружающей среды на нем проводится. И улучшение этой системы является приоритетным направлением. Если у вас есть тяга к творчеству – это ваша специальность.

Что еще могу сказать? Факультет – у меня просто нет слов. Я очень благодарен факультету за преподавательский состав, за то отношение к студентам, которое есть на нем. Здесь не просто формально отнесутся к вам – здесь вникнут в каждую вашу проблему.

Не думайте, что после получения диплома вам под ноги упадут лавры. Каждая специальность требует каких-то усилий, иногда очень больших. Приходя на предприятие инженером по технологиям защиты окружающей среды, вы должны понимать, что приложив какие-то усилия, достигнете определенных результатов. Я могу сказать на своем примере – придя на предприятие простым электриком в 2001 году, в 2019-м я – Заместитель генерального директора. Да, эти годы были очень напряженными, были связаны с большой работой над собой. Но я получил результат.

Все дороги открыты также и перед вами. Если пришел обычным инженером на завод, это не значит, что ты будешь работать им тридцать лет и уйдешь на пенсию. Старайтесь, думайте, предлагайте – и у вас все получится.

Выбирайте Факультет техногенно-экологической безопасности. Вас доведут, помогут – и у вас все получится, как и у меня. Вы не пожалеете!


29.05.2019

Товкайло Олена, випускниця 2018 року, Еколог в ТОВ НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "УКРАЇНА"

Вітаю Вас шановні майбутні студенти!

Мені б хотілось поділитись з Вами, дуже важливою частиною свого життя: вибір та навчання у ВНЗі. Моє життя в сфері природоохоронної діяльності почалося з навчання у Харківському гідрометеорологічному технікумі Одеського державного екологічного університету за спеціальністю - еколог. По закінченню якого нам пропонували навчання за фахом в Одесі. Але під час профорієнтаційної роботи завідуючого кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки  Артем'єва Сергія Робленовича у нашому технікумі я була зацікавлена в його пропозиції відвідати день відкритих дверей, зустрітися з викладачами та взагалі побувати на території університету. Після закінчення зустрічі я вже точно для себе визначила навчальний заклад. Під час проведення вступної кампанії я подавала документи лише до Національного університету цивільного захисту України на спеціальність еколога. Без суттєвих перешкод я стала студенткою З-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки. Подальше навчання проходило цікаво та було захоплюючим. Насиченість занять інформацією, всі лабораторні дослідження супроводжувались застосуванням спеціалізованого обладнання, були присутні виїзні зайняття на різні підприємства та установи. Не дивлячись на навантаження учбового процесу, в нас був час і на розваги та святкування різних заходів на території університету в дружньому колективі. Також під час навчання я мала змогу приймати участь у науковій діяльності університету, завдяки допомозі освідчених та висококваліфікованих спеціалістів посідала призові місця. Швидко та безтурботно промайнуло навчання на бакалавраті. Після чого питання про продовження навчання в магістратурі не стало перешкодою, та я вдруге стала студенткою НУЗЦУ про що не шкодую й досі. Таким чином я отримала диплом магістра з відзнакою. Під час всього навчання моєю базою практики був Департамент екології та природних ресурсів ХОДА,  де я змогла себе позитивно зарекомендувати та в подальшому мені запропонували роботу за фахом. Тепер я працюю на благо навколишнього середовища нашої області, в приватній фірмі, що кваліфікується на розробці екологічної документації та інших супровідних документів. Навички та знання отриманні під час навчання в університеті стали в нагоді в подальшій роботі та допомагають мені по життю.

Хочеться від всієї душі подякувати факультету  за ті знання, що були вкладенні в наші голови.


29.05.2019
 

Задай нам вопрос

 

     Контакты

Почтовый адрес:
61023, г. Харьков,
ул. Чернышевская-94,
факультет ТЭБ
Телефоны:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75