Введення карантину призвело до певних змін в організації навчального процесу студентів нашого факультету. Але не всі з них, навіть у домашніх умовах, коли їм ніхто не заважає, мають те саме забуте на сьогодні бажання  навчатися. Саме їх власне бажання, тільки воно на сьогодні визначає, хто є хто і кому що заважає. Викладачі перебудували свою методику, засвоїли як проводити заняття по скайпу або у ЗУМІ та намагаються як і раніше робити так, щоб це було цікавим. Проведений контроль кафедри ОП та ТЕБ виявив, що основна маса наших студентів цілком адекватно оцінює обстановку, яка існує. Слід зазначити, що відвідуваність деяких груп становить у нинішніх умовах навіть більший відсоток ніж він був у звичайних умовах. Конкретизуємо.

1 курс Е – заняття по кафедрі завершені.

2 курс Е – ігнорують проведення занять Голоднікова М., Кузіна Н. та близький до цього Є. Запара. Карт-бланші вам вже було надано у вересні. Мабуть погано з пам’яттю. Антонов та Ковалова – молодці.

3 курс Е – у цілому молодці. Але ігнорують проведення занять О. Пустова та О. Тарас. Нагадую, що з вами не все було гаразд і у минулому семестрі.

4 курс Е – у цілому молодці, немає явних лідерів у негативному сенсі слова.

1 курс ОП – казати для 1-го курсу, що вони ігнорять, якось недоречно, але на заняттях у Шароватової Олени (єдина навчальна дисципліна, фахова) були відсутні Б. Жовтенко, В Огаркова, А. Міндоліна, А. Ляпунов, Е. Пісковий,  Я. Левченко та деякі інші. Забагато як для 1-го курсу.

2 курс ОП – у цілому кращий курс і за кількістю, і за відвідуваністю. Молодці! Але Богдан Вердиш повинен зрозуміти, що він йде з нами не з одного боку. Петросяну Георгію варто не тільки бути на заняттях, але ще і щось робити після них, як відповідно і Козаченко Ярославу. Богдан Кожуховський – теж потрібно замислитись!! Відсутність інтернету – не дуже вагома причина…особливо з точки зору виконання певних завдань. І ще одне. На заняття Богдана Цимбала відсоток пропусків чомусь значно вищий, ніж в інших викладачів. У середньому він складає більше 30%. Григораш, Корхін, Куриленко, Мусієнко, Петренко, Тебекин, Зибіна, Васильєва, Каптєлов, Обієфуле, Холодна, Ющенко, Буравель, Єлетенко, Кузмічов, Федоренко – потрібно робити вірні висновки!!!! Ніхто з вас не забутий.

3 курс ОП – відвідуваність у цілому добра. Теж молодці. Але є такі студенти, які не ходять практично ніколи, або зовсім ніколи. Майже 100% пропусків взагалі (з урахуванням і до карантину) мають Ю. Дурихін, О. Литвін, стабільно шукають пригод А. Коломієць («Коломбо») та Дмитро Бих, десь поряд з ними завжди  К. Зайцев. 80% курсу ігнорують написання рефератів з навчальної дисципліни «Екологічні аспекти промислової безпеки».

4 курс ОП – заняття практично завершені, тому складно говорити про контроль.

Магістри ОП – заняття стабільно не відвідує у більшій чи меншій мірі 70 % студентів. Лише деякі з них постійно їх відвідують – це Андрій Писаренко, Володимир Никитенко, Євгенія Приймак.

Якось так…

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!