Березень у багатьох країнах світу асоціюється з Місяцем жіночої історії (Women's History Month). Мета ініціативи - розповісти про сторінки жіночої історії, активізувати дискусії про дотримання прав жінок, сприяти досягненню цілей гендерної рівності та підкреслити внесок жінок у розвиток суспільства.

 

У межах дисциплін «Вступ до фаху» та «Культура безпеки», вивчаючи тематику Цілей сталого розвитку (Ціль 5. Гендерна рівність) та особливостей прав жінок у трудовій діяльності, вихованці факультету техногенно-екологічної безпеки на чолі із доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою протягом березня відвідували Центр гендерної культури - місце, де кожна людина, не залежно від віку, соціального статусу та роду занять, може отримати базові гендерні знання, дізнатись про права людини, дискримінацію за ознакою статі, зрозуміти широкий спектр гендерної проблематики як в Україні, так і у світі загалом.

Одним з проектів Центру є Музей жіночої і гендерної історії - перший та єдиний в Україні інтерактивний майданчик для апробації інноваційних форм гендерної просвіти, що збирає та зберігає експонати (на сьогодні більше 3 тис.), які демонструють процес гендерного конструювання та маніпуляцій, що відбуваються у суспільстві.

Саме даний Музей і став осередком організації навчального процесу для вихованців факультету техногенно-екологічної безпеки за означеною тематикою.

 

 

 

 

З вдячністю за плідну співпрацю керівниці Центру Тетяні Ісаєвій

Олена Шароватова


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!





Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75