6 березня 2020 року старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богданом ЦИМБАЛОМ для здобувачів вищої освіти, спеціальності «Цивільна безпека», освітньо-професійної програми «Охорона праці», групи МОП-19-511 були організовані та проведені виїзні практичні заняття з дисципліни «Атестація та паспортизація робочих місць і ергономіка» на меблевій фабриці АТ «Новий стиль».

Тема заняття «Шкідливі та небезпечні фактори: класифікація, методи визначення та нормування». Під час виїзного заняття здобувачі вищої освіти мали ознайомитись з одним з найбільших підприємств в Україні з виготовлення меблів, офісних стільців, столів та крісел. Під час заняття студенти мали змоги подивитися презентаційний ролик та пройти вступний інструктаж, який провів інженер з охорони праці. Магістри мали змогу задавати професійні питання та переймати досвід досвідчених працівників. З виробництвом ознайомлювали керівники виробничих цехів та спеціаліст з найму і адаптації персоналу Олена ПАНЬКОВА, які розповіли про технологію виробництва меблів, ознайомили здобувачів вищої освіти з робочими місцями, обладнанням та виготовленою продукцію, а також про шкідливі та небезпечні чинники виробничого процесу та заходи з охорони праці, які впровадженні для зменшення рівня цих чинників.

Також отримавши необхідні данні на виробництві, магістри мали змогу визначити, в якому варіанті комплексу засобів індивідуального захисту необхідно працювати.

Висловлюємо подяку адміністрації АТ «Новий стиль», інженеру з охорони праці, керівникам виробничих цехів та спеціалісту з найму і адаптації персоналу Олені ПАНЬКОВІЙ за вагомий вклад в практичне навчання майбутніх фахівців з охорони праці.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!