02 березня 2020 року в броварні Рогань Харківського відділення ПрАТ "АБІнБев ЕФЕС Україна" було організовано та проведено старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богданом ЦИМБАЛОМ виїзне практичне заняття для майбутніх фахівців з охорони праці, 2-ого курсу, групи ОП-18-522 з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці».

Тема заняття: «Організація попереднього (періодичного) медичного огляду на підприємстві». Під час виїзного заняття мали змогу ознайомитися з технологією, обладнанням та процесами виготовлення пива. Побачити заходи з охорони праці, які впроваджені на виробництві. Ідентифікувати шкідливі та небезпечні чинники.

За завдання викладача, використовуючи наказ про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій № 246 склали список робітників які підлягають періодичним медичним оглядам  та акт визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам. На підставі акту визначення категорії працівників скласти направлення на обов'язковий попередній медичний огляд працівників.

Висловлюємо подяку адміністрації ТОВ "СМАРТ МАРКЕТИНГ", Харківському відділенні ПрАТ "АБІнБев ЕФЕС Україна" та екскурсоводу Наталії з практичний вклад в освіту майбутніх фахівців з охорони праці.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!