27 та 28 лютого 2020 року старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богданом ЦИМБАЛОМ для здобувачів вищої освіти, майбутніх фахівців з охорони праці, 2-ого курсу, групи ОП-18-521 та ОП-18-523 били організовані та проведені виїзні практичні заняття з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці».

Тема виїзного практичного заняття «Організація попереднього (періодичного) медичного огляду на підприємстві». На підприємстві групи студентів зустрічала HR Manager Юлія Сергіївна БАГРЯНЦЕВА, а також наші студенти, інженери з охорони праці Владислав РАТУШНИЙ та Катерина ПОНОМАРЕНКО, які розповіли та показали підприємство, його виробництво, цехи та дільниці, які виготовляють обладнання для нафтової та газової промисловості, системи керування, насоси та робототехніку. Здобувачі вищої освіти мали змоги побачити та ідентифікувати шкідливі та небезпечні чинники трудового процесу на робочих місцях, їх вплив на організм людини, професійні захворювання та можливість настання нещасних випадків, а також заходи з охорони праці, які направленні на їх запобігання. Мали змогу ознайомитись зі списком працівників, які мають проходити щорічні періодичні медогляди, ознайомились з процедурою та організацією проведення медоглядів.

Здобувачі вищої освіти під час виїзних занять мали змогу задавати фахівцям з охорони праці практичні питання, на які отримували обґрунтовані відповіді.

Висловлюємо подяку адміністрації ТОВ НВО «Вертикаль», HR Manager Юлії Сергіївні БАГРЯНЦЕВІЙ, а також інженерам з охорони праці Владиславу РАТУШНОМУ та Катерині ПОНОМАРЕНКО за вагомий вклад в практичну складову навчання майбутніх фахівців з охорони праці.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!