27 та 28 лютого на кафедрі ПМ та ТЗНС відбулися комплексні атестаційні екзамени слухачів магістратури освітньої програми "Техногенно-екологічна безпека" спеціальності 183 "Технології захисту навколишнього середовища" заочної форми навчання. Цього року як ніколи багато здобувачів виходять на фінішну пряму - 19 осіб, які повністю виконали навчальний план з усіх дисциплін та підійшли до дипломування.

Два дні тривали випробування майбутніх фахівців, адже кожному екзаменаційна комісія мала приділити належну увагу не лише за наявними знаннями та вміннями, а й стосовно практичного їх використання у своїй поточній роботі та планів на майбутнє.

Голова екзаменаційної комісії, стейкхолдер освітньої програми, представник роботодавця й академічно-наукової спільноти та давній партнер випускової кафедри ПМ та ТЗНС - старший науковий співробітник відділу водневої енергетики Інституту проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України, канд. техн. наук, с.н.с. Лєвтєров Антон Михайлович.

Вихованці кафедри продемонстрували високий рівень кваліфікації за фахом, а 12 з них отримали за підсумками екзамену оцінку "відмінно". Побажаємо ж усім успішного захисту магістерських робіт!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!