У межах кураторських годин здобувачі вищої освіти факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗ України – майбутні фахівці з охорони праці - на чолі із кураторкою Оленою Шароватовою відвідали Харківську філармонію.

«Божественна комедія» Данте Аліг’єрі у пісочній анімації з органом занурила відвідувачів у неперевершену єдність різного роду мистецтв.

Орган - загальновизнаний «король інструментів» - один з найдавніших музичних інструментів у всій історії світової культури - забезпечив мистецьку подорож слухачів трьома світами, показуючи символічний шлях людства в його прагненні до істини, що через слово подані в «Комедії».

Класична ж музика - музика минулого, що витримала випробування часом та має аудиторію в сучасному суспільстві, формуючи емоційну культуру, культуру естетичних почуттів і смаків, духовну культуру людського життя, доповнилась постановочною розвагою для сучасної «живої» глядацької зали – пісочною анімацією.

Обмін враженнями після концерту у позитивних висловах вихованців факультету ТЕБ визначив подібне проведення часу як один із необхідних аспектів розвитку для сучасної молоді.

Олена Шароватова,

кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!