28 листопада у межах діяльності гуртку наукового товариства кафедри ОП та ТЕБ завідувачем кафедри Сергієм Артемʼєвим було проведено підведення підсумків роботи секції міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика», яка відбулася в університеті 21-22 листопада. Під час роботи секції 21-22 листопада було заслухано 11 доповідей, з них – 8 доповідей членів наукового товариства кафедри. Кращими доповідями рішенням НПП кафедри було визначено парні доповіді студентів Мателеги Л. та Приймак Є. (науковий керівник – проф. Древаль Ю.), Пʼятник Т. та Шаповалової М. (науковий керівник – Цимбал Б.) та доповідь Карини Коробкіної (науковий керівник –  доцент Рибалова О.). Дані доповіді були заохочені подяками ректора університету. Решта доповідей – студентів Байдужого В., Груздової В., Вʼюнник О., Цимбала Б., Оліви Д., Терещенко К., а також аспірантів УКРНДІЕП Цитлішвілі К. та Радіонова М. було також заохочено грамотами ректора університету.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!