31 жовтня 2019 року, були організовані та проведені, старшим викладачем кафедри ОПтаТЕБ ЦИМБАЛ Богданом, на Товаристві з обмеженою відповідальністю «Науково-виробничому об’єднання «Вертикаль» виїзні практичні заняття, для здобувачів вищої освіти з охорони праці, групи ОП-17-531, з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці».

Тема заняття: «Діяльність уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці».

ТОВ НВО «Вертикаль» з березня 2000 року веде активну науково-технічну і виробничу діяльність по створенню сучасних високоефективних електроприводів, пристроїв плавного пуску, станцій управління відцентровими насосами для видобутку нафти.

За цей період компанія зайняла міцні позиції на ринку електротехнічного обладнання для різних галузей промисловості: нафтогазовидобувній галузі, ЖКГ, гірничодобувної та хімічної галузей.

На підприємстві працює інженером з охорони праці наш студент, РАТУШНИЙ Владислав, який влітку цього року пройшов практику та йому запропонували роботу в компанії. Владислав дуже цікаво провів інструктаж, разом HR Manager БАГРЯНЦЕВІЙ Юлій показав виробництво, розповів про шкідливі та небезпечні чинники, всі нововведення в галузі охорони праці, показав обладнання підвищеної небезпеки, розповів про уповноважених трудового колективу та ознайомив з їх діяльністю, а також положенням.

Студенти та курсанти протягом заняття задавали питання, на які отримали змістовні відповіді. Вони буди запрошені на проходження оплачуваної виробничої практики, після якої їм можуть запропонувати робоче місце.

Висловлюємо подяку адміністрації ТОВ НВО «Вертикаль», а також БОГРЯНЦЕВІЙ Юлії та РАТУШНОМУ Владиславу за допомогу в проведенні виїзних занять.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!