30 жовтня в межах вивчення навчальної дисципліни «Вступ до фаху» студенти-екологи 1 курсу разом з керівником заняття – завідувачем кафедри ОП та ТЕБ Артем’євим С.Р. відвідали навчальний «Ландау-центр», розташований в університеті Каразіна. Питання, які були побачені практично, напряму стосувалися питань майбутнього фаху – явища дифракції хвиль, грозові розкати та система захисту від грози, електромагнітне випромінювання, електробезпека, світлові явища та потоки, травматизм людини та макети внутрішніх органів людини, явище «чорної дірки», альтернативні джерела електричної енергії – це далеко не повний перелік того, що побачили студенти. Це, безумовно, вони запам’ятають та згадають пізніше, опановуючи нові дисципліни на старших курсах. Навчання триває!!!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!