У межах вивчення дисципліни «Культура безпеки» (цикл тем про небезпеки соціального характеру) для другокурсників факультету техногенно-екологічної безпеки - майбутніх екологів - заняття проведене фахівцями Обласного центру планування сім’ї та репродукції людини.

Демографічна криза в Україні й світі ↔ Екологічні особливості довкілля ↔ Якість харчування та фактори трудової діяльності ↔ Дбайливе ставлення до власного здоров’я ↔ Спосіб життя та тренди сучасної молоді ↔ Сучасні методи контрацепції ↔ Небезпека аборту ↔ Відповідальне батьківство ↔ Причини (не)можливості мати дітей ↔ Сутність та гармонія подальшого життя.

Такий ланцюжок проблемних питань став змістовним наповненням виїзного заняття для другокурсників-екологів при вивченні особливостей небезпек соціального характеру у курсі «Культура безпеки». Заняття проведене за ініціативи доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олени Шароватової.

Олена Шароватова,

кафедра ОПтаТЕБ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!