Старшим викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбал Богдан Михайлович разом зі студентами кураторської групи ОП-19-511, майбутніми фахівцями з охорони праці приймають активну участь у профорієнтаційних заходах у Харківській, Донецькій, Черкаській та Луганській області.

Студенти разом зі старшим викладачем активно проводять профорієнтаційну роботу, розповідають про навчання в Національному університеті цивільного захисту України, ознайомлюють абітурієнтів з формами навчання, спеціальностями та освітньо-професійними програмами. Вони розуміють важливість цієї роботи, від якої залежить майбутнє університету. Під час презентації абітурієнти задавали велику кількість питань та зацікавились вступом до Національного університету цивільного захисту України. Абітурієнти були запрошені на день відкритих дверей, який відбудеться в 10:00, 19 жовтня 2019 року.

Висловлюємо подяку адміністраціям навчальних закладів, які надали можливість провести профорієнтаційну роботу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!