5 вересня 2019 року курсанти 2 курсу факультету ЦЗ в межах вивчення навчальної дисципліни «Культура безпеки» провели комплексне заняття на базі стадіону ФК «Металіст». Відвідування студентами зазначеного заняття було організоване завідувачем кафедри ОП та ТЕБ Артем’євим С.Р.

Метою проведення заняття було вивчення порядку функціонування, аерації та пристроїв обслуговування одного з найкращих футбольних газонів у Європі – газону стадіону ФК «Металіст», вартість якого, до речі, складає близько 3 млн. євро, а також загальне ознайомлення зі стадіоном клубу (як творча частина заняття). Під час проведення заняття курсанти пізнали багато корисних речей про обладнання та порядок обслуговування газону, ознайомилися з адміністративною частиною стадіону, побували в роздягальнях футболістів, конференц-залах, VIP-трибуні, VIP-боксах, місцях флеш-зони та почули достатньо цікаву інформацію історичного спрямування. Було розглянуто техногенну складову функціонування об’єкту – систему пожежної безпеки, сигналізації, кондиціювання, урахування вимог шумового та вібраційного забруднення.

Тобто було поєднано як навчальну, так і творчу складову проведення заняття. Курсанти факультету цивільного захисту були дуже задоволені проведеним заняттям!!!!!!Навчання триває!!!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!