20 травня 2019 року старшим викладачем кафедри ОПтаТЕБ Цимбалом Б.М. були організовані та проведені виїзні заняття зі студентами та курсантами 2 курсу, групи ОП-17-521, спеціальності «Цивільна безпека», спеціалізації «Охорона праці».

ПрАТ "Харківський завод транспортного устаткування" є одним з найбільших виробників обладнання для нафтогазової промисловості. На підприємстві випускається спецтехніка, яка використовується при освоєнні і капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні і зберіганні різного роду нафтопродуктів, комунальна спецтехнніка.

Номенклатура продукції, що випускається заводом продукції включає в себе наступні основні напрямки виробництва:

• засувки обладнання та спецтехніка;
  • паливозаправна техніка, причіп-цистерни;
  • резервуари для зберігання світлих нафтопродуктів;
  • комунальна спецтехніка;
  • судини кріобіологічними (Дьюара).

ПрАТ "Харківський завод транспортного устаткування" був утворений в 2003 році. C 2003 року підприємство входить в Корпорацію УкрІннМаш, куди також включені:

• ПАO "Харківхолодмаш";
  • ТОВ "Машгідропрівод";
  • ТОВ "Харківський Завод Будівельних, Дорожніх і Комунальних Машин".

Під час проведення виїзних занять студенти та курсанти  особисто ознайомитись зі службою охорони праці підприємства, її основними функціями та завдання, а також з правами та відповідальністю працівників служби охорони праці. Здобувачі вищої освіти мали змогу професійного спілкування з провідним інженером з безпеки Кущевим М.Н. та під час жвавої дискусії задавали йому професійні питання.

Особливу увагу привернуло студентів машинобудівне виробництво, обладнання та продукція. ЗВО ідентифікували шкідливі та небезпечні чинники виробництва, знаходили невідповідності в стані охорони праці та пропонували заходи з охорони праці.

Висловлюємо подяку адміністрації ПрАТ «ХЗТУ» та провідному інженеру з безпеки Кущеву М.Н.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!