Вітаємо студентку 3 курсу, групи ОП-18(16)-532 Юр’єву Анну, науковий керівник к.т.н., старший викладач Цимбал Богдан Михайлович, яка посіла 3 місце у XІІІ Регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді».

24 квітня 2019 р. у ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбувся фінал Конкурсу, що проводиться Департаментом науки і освіти ХОДА у партнерстві з ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Його мета – активізація науково-дослідної роботи молоді за напрямом «Гендерні дослідження».

Цього року на конкурс було подано оригінальних наукових робіт з 17 закладів вищої освіти Харкова, а також Дніпра, Києва, Одеси. Роботи оцінювалися журі провідними дослідницями та експертами/ками Гендерних центрів Харкова.

На урочистому відкритті Фіналу конкурсу з привітаннями виступили начальник науково-дослідної частини ХНУМГ ім. О.М. Бекетова А. Ю. Старостіна, головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Сухорукова Н.А., депутатка Харківської міської ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань, радниця міського голови з питань гендерної політики О. А. Чичина, директорка Гендерного центру ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Н. В. Бібік.

Також на заході були присутні представники Спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Спостерігач Харківського офісу ОSCE М. Васгес у своєму виступі відзначила практичну цінність проведення заходу з погляду гуманітарної політики, а також повідомила про його включення у загальний моніторинговий звіт ОSCE в Україні.

Захід організовано за підтримки ГО «Харківське жіноче об'єднання «Сфера» Sphere, Women Association та фонду «Пам'ять, відповідальність, майбутнє», за участі ХОФ «Громадська Альтернатива»

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!