17 травня 2019 р. старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбалом Б.М. для студентів магістрів спеціалізації «Охорона праці» були організовані та проведені виїзні практичні заняття на авіаційному заводі АТ «ФЕД», на тему: «Вибір заходів з охорони праці за результатами застосування методу визначення базового ризику».

Компанія FED (АТ «ФЕД», FED PJSC) – одне з провідних підприємств України, яке спеціалізується на розробці, виробництві, сервісному обслуговуванні та ремонті агрегатів авіаційного, космічного і загальномашинобудівного призначення. Системи управління польотом виробництва компанії FED мають ключове значення для забезпечення безпеки літаків і вертольотів. Агрегати компанії успішно застосовуються на літаках і вертольотах українського і зарубіжного виробництва.

FED має в своєму розпорядженні сучасний парк високоточного обладнання з металообробки, що дозволяє компанії випускати продукцію відповідно до найвищих світових стандартів і успішно конкурувати на світовому авіаційному ринку.

Компанія FED – один із лідерів з експорту продукції аерокосмічного машинобудування. Більше 60% продукції компанії FED йде на експорт. Продукція компанії постачається в країни Євросоюзу, Китай, Південну Корею, Індію, ОАЕ. Компанія активно співпрацює з США, Канадою, Бразилією щодо реалізації спільних проектів в авіабудуванні.

Компанія FED є патентовласником низки інноваційних технологій в машинобудуванні, які застосовуються при виробництві авіаційної і космічної техніки. У багатьох країнах світу інноваційні рішення компанії FED знаходять своє застосування в цивільній, транспортній авіації, у вертольотобудуванні, а також космічних літальних апаратах.

Досягнення компанії FED відзначені Державною премією України в галузі науки і техніки за розробку, будівництво та впровадження в експлуатацію сімейства літаків Ан-148-100/Ан-158.

Сьогодні на ринку праці спостерігається дисбаланс: домінування економістів і юристів при гострій нестачі кваліфікованих інженерів. Без них підйом промислового виробництва буде йти дуже повільними темпами. Тому одна з цілей компанії FED – мотивувати молодь на отримання інженерної освіти. Прикладом ефективної взаємодії освіти і виробництва є освітні програми, які передбачають виїзні практичні заняття.

Унікальна особливість виїзних практичних занять в компанії FED – це поєднання теоретичної підготовки з практичним навчанням і можливість отримати перше робоче місце. Зокрема, в рамках виїзних занять майбутні інженери з охорони праці реалізовували набуті теоретичні знання, мали можливість оцінити рівень охорони праці та промислової безпеки на підприємстві за допомогою методу визначення базового ризику та підібрати заходи з охорони праці за результатами застосування цього методу.

Виїзні заняття в компанії FED покликані допомогти заново відкрити для себе переваги інженерних спеціальностей.

Майбутнє сучасної компанії – це сміливість першого кроку. Тому компанія FED йде шляхом пошуків, апробації та впровадження нових перспективних напрямків бізнесу, технологій, обладнання, агрегатів для авіації і космосу. Вони завжди відкриті для молодих грамотних інженерів і менеджерів, – каже голова правління компанії FED Віктор Попов.

FED – це сучасне підприємство з виробництвом, яке відповідає світовим стандартам якості, з європейськими умовами праці, зарплата кваліфікованого інженера тут може досягати 18-30 тисяч гривень на місяць.

Висловлюємо подяка адміністрації та висококваліфікованим робітникам АТ «ФЕД», заступнику голови правління з адміністративних питань Авершину Сергію Володимировичу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!