День шостий. Підсумки. 15 травня екологи 2 курсу вшосте відвідали Фельдман-екопарк в межах проходження ландшафтно-екологічної навчальної практики. У цей день екологи основну увагу приділили пакуванню продуктів для годування різних груп тварин. Були сформовані, так звані, «конфети» для хижаків, окремо – для ведмедів, львів, тигрів, панди, гепардів, а також коробки та пляшки з продуктами для різних груп приматів та лямурів. Під керівництвом представника Фельдман-екопарку Анни Позднякової продукти були приховані та для хижаків, закинуті до місць мешкання тварин, після чого було достатньо цікаво спостерігати за їх поведінкою. На «контактному» містечку студентам була надана можливість вільного спілкування з кабанами, козами, баранами, ламами. Наприкінці заняття перед обідом кожний мав можливість катання на конях верхи. Обід був на «відмінно» і за якістю, і за обсягом. Практику завершено. Згодом буде підбито підсумки. Враження повністю позитивні. Навчання триває!!!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!