У першій половині дня студенти та курсанти приймали участь у проведенні робіт по догляду за дикими тваринами та благоустрою місць їх експозиції. В процесі роботи було опановано деякі навички поводження з дикими тваринами та птахами, яких утримують в Екопарку. В процесі навчання студенти та курсанти мали змогу безпосереднього контакту з деякими тваринами та птахами, ознайомились з  особливостями їх біології та утримання. У другій половині дня було проведено навчальне заняття на базі центру реабілітації кажанів. Окрім змістовної розповіді про заходи щодо збереження і відновлення кажанів, студенти та курсанти прийняли участь у реабілітаційних заходах по підготовці кажанів до випуску в природнє середовище. Практика триває!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!