18 квітня 2019 року майбутні екологи 2 курсу разом з доцентом кафедри Рибаловою Ольгою Володимирівною в рамках виїзного заняття з «Грунтознавства» відвідали оранжерейний комплекс Ботанічного саду Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
Ботанічний сад є об'єктом природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення. В оранжерейний комплекс входять 11 оранжерей загальною площею понад тисячу квадратних метрів і старий дендрарій. Тут є колекція тропічних і субтропічних рослин. Студенти і курсанти мали можливість побачити найстарішу в Україні пальму – Фінік їстівний, сторічний фікус еластікус або гумове дерево, самшит, що має найтвердішу деревину, блакитну агаву, гінкго білоба, банан та багато інших екзотичних рослин. У колекції представлено все розмаїття ліан, папоротей, представників пустель і напівпустель.Ботанічний сад вносить вагомий внесок в підвищення екологічної культури населення та формування у нього екологічного світогляду.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!