17 березня 2019 року старшим викладачем кафедри ОПтаТЕБ Цимбалом Богданом Михайловичем були організовані та проведені виїзні заняття для студентів спеціалізації «Охорона праці» з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці».

Під час проведення занять студенти пройшли цільовий інструктаж з питань охорони праці, мали змоги професійно поспілкуватися з провідним інженером з безпеки Кущевим М.Н., задати йому професійні питання з приводу організації та проведенні медоглядів, атестації робочих місць, порядок розслідування нещасних випадків на виробництві і багато іншого.

ПрАТ "Харківський завод транспортного устаткування" є одним з найбільших виробників обладнання для нафтогазової промисловості. На підприємстві випускається спецтехніка, яка використовується при освоєнні і капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні і зберіганні різного роду нафтопродуктів, комунальна спецтехнніка.

Номенклатура продукції, що випускається заводом продукції включає в себе наступні основні напрямки виробництва:

  • засувки обладнання та спецтехніка;
  • паливозаправна техніка, причіп-цистерни;
  • резервуари для зберігання світлих нафтопродуктів;
  • комунальна спецтехніка;
  • судини кріобіологічними (Дьюара).

ПрАТ "Харківський завод транспортного устаткування" був утворений в 2003 році.

Студенти мали змогу побачити та ознайомитись з виробництвом, ідентифікувати шкідливі та небезпечні чинники та оцінити рівень охорони праці на підприємстві.

Висловлюємо подяку директору Можару М.К. за можливість проведення виїзних занять.

Задай нам вопрос

 

     Контакты

Почтовый адрес:
61023, г. Харьков,
ул. Чернышевская-94,
факультет ТЭБ
Телефоны:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75