16 та 17 квітня 2019 р. в рамках вивчення дисциплін «Екологічні аспекти промислової безпеки» майбутні фахівці з охорони праці 3 курсу на чолі із викладачем кафедри ОПтаТЕБ Ільїнським О.В. та екологи 2 курсу під керівництвом доцента кафедри ОП та ТЕБ Сарапіної М.В. відвідали еколого-натуралістичний відділ Комунального закладу «Харківській Обласний Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради» (КЗ ХОПДЮТ), що є базовим закладом складовою безперервної   позашуільної освіти і спрямований на розвиток здібностей та обдарувань учнівської молоді, задоволення її інтересів з еколого-натуралістичного напряму.

Сам заклад знаходиться в м. Харків, по вул. Коцюбинського, 15, поруч із знаковим для екологів місцем – Сосновою гіркою. Відвідати острівець реліктового соснового лісу посеред міста – одне з завдань практичного заняття. В самому закладі студенти та курсанти ознайомились із історією на надбаннями відділу, оглянули та прослухали інформацію співробітників про застосування видів рослин при еколого-ландшафтному плануванні, утримання та розведення рідких диких тварин та птахів – бабаків, дикого голуба вяхир, страуса ему тощо. З великим інтересом було оглянуто теплиці та парники, ознайомилися з багатою колекцією рослин.

Під час заняття здобувачі вищої освіти дізнались про особливості інтродукції корисних та зникаючих видів в умовах України, а майбутні фахівці з охорони праці – особливості планування та експлуатації будівель з урахуванням складу грунтів.

Також групою майбутніх фахівців з охорони праці опанування практичних навичок було продовжено на комплексі джерела у Саржиному яру, де ведеться інтенсивна реконструкція паркової зони.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!