16 квітня 2019 року майбутні фахівці з охорони праці на чолі із доцентом кафедри ОПтаТЕБ Оленою Шароватовою відвідали навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Музей історії і техніки Південної залізниці.

Вивчення базових основ сучасних технологій, особливостей  і безпеки їх використання, завдяки координаторам навчального центру «ЛандауЦентр», вочевидь було перетворене на задоволення. Цього ж дня навчальні питання безпеки трудової діяльності вивчались на прикладі сфери залізничного транспорту. Сприяло цьому відвідання Музею історії і техніки Південної залізниці, де поряд з історичними фактами, відвідувачі дізнались про конструктивні особливості та ризики різних аспектів діяльності залізниці.

Такий формат заняття для вихованців факультету техногенно-екологічної безпеки реалізовано задля потенційної передбачуваності професійного майбутнього в його можливій багатоваріантності.

Олена Шароватова,

кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки