10 – 11 квітня 2019 року на кафедрі ОП та ТЕБ відбулися секційні засідання конференції молодих вчених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». Під час дводенної роботи секції було заслухано 16 доповідей, в яких прийняло участь 19 доповідачів. Усі доповіді стосувалися спеціалізацій підготовки кафедри. Слід зазначити, що традиційно у роботі секції прийняли участь аспіранти УкрНДІЕП, які представили 4 доповіді. Рішенням НПП кафедри на підставі заслуханих доповідей кращими з них слід визначити доповіді Дердун Олени та Бондаренко Сергія, Байдужого Володимира та Груздової Валерії, Першко Надії та Кузнецової Аліни, Ачкасової Марини, Сніжко Світлани та Коробкіної Карини. Усі студенти та курсанти, які приймали участь у роботі конференції будуть обовʼязково заохочені. Висловлюємо студентам, курсантам, аспірантам та їх керівникам подяку за плідну роботу та бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні та науковій роботі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!