Під науковим керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, Цимбала Богдана Михайловича, студент заочної форми навчання В’ячеслав Чорний прийняв участь у ХIV Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності» в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Він виступив на пленарному засіданні конференції з доповіддю «Попередження професійних ризиків під час установки та обслуговуванні сонячних панелей».

Слід зазначити, що у роботі конференції прийняли участь представники понад 30 закладів вищої освіти та науково-дослідних установ. Під час пленарного та секційних засідань 90 курсантів та студентів взяли очну участь у конференції, ще 140 молодих науковців приєдналися до конференції заочно. Учасники конференції обговорювали актуальні питання пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, безпеки та охорони праці, організації проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж, організаційно-правові, екологічні, природничо-наукові, соціальні, психолого-педагогічні аспекти та гуманітарні засади безпеки життєдіяльності, використання інформаційних технологій, а також  управління проектами та програмами у сфері безпеки життєдіяльності.

Учасники конференції відзначили, що за останні роки активізувалась робота із формування нових концептуальних підходів щодо розроблення, дослідження, випробування та впровадження у практику нових вогнегасних речовин, інноваційних проектів. Молоді науковці розглянули перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності.

Задай нам вопрос

 

     Контакты

Почтовый адрес:
61023, г. Харьков,
ул. Чернышевская-94,
факультет ТЭБ
Телефоны:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75