11 вересня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдан ЦИМБАЛ, Олена БРИГАДА, Олена ШАРОВАТОВА, Олексій ІЛЬЇНСЬКИЙ, Ганна РЕЗНИЧЕНКО, Ювіта КОЛОШКО, Юрій ДРЕВАЛЬ, Олександр МАЛЬКО разом зі здобувачами вищої освіти Дмитром КОРЕНЄВИМ, Надією ПЕРШКО, Оленою ХОЛОДНОЮ, Оленою ТАРАСЕНКО, Маргаритою ШПОТЕЮ, Єлизаветою ПОДАТЬ, Владою МОРЕВОЮ, Анастасією МАРЧЕНКО, Максимом КАРЯЧКОЮ, Оксаною ЗУЄВОЮ, Вікторію АГАФОНОВОЮ та Валерією ГРУЗДОВОЮ провели профорієнтаційну роботу з абітурієнтами, які перескладали ЄВІ з іноземної мови та мають намір вступити до магістратури з охорони праці, яка порівняно з іншими освітніми програмами надає можливість отримати європейську освіту, два дипломи нашого університету та Вищої школи управління охороною праці у м. Катовіце (Республіка Польща), пройти професійне стажування на провідних підприємствах Франції.

Вартість навчання є набагато нижчою ніж в інших університетах та складає на денній формі 19 тис. та на заочній 15 тис. на рік, термін навчання 1 рік та 9 місяців заочна форма навчання, 1,5 року – денна.

Висловлюємо подяку всім учасникам профорієнтаційної роботи!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!