09 вересня 2021 року під керівництвом викладача кафедри ОП та ТЕБ Ільїнського О.В. за програмою вивчення дисципліни «Загальна екологія» відбулося виїзне заняття студентів групи Ек-20-513 до «Фе́льдман-Екопа́рку» – регіонального ландшафтного парку у Дергачівському районі Харківської області, одного з об'єктів природно-заповідного фонду України,  який є об'єктом природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення.

Студенти ознайомилися із унікальною експозицією тварин різних геокліматичних зон, на практиці провели визначення біотопів лісу та шляхи пристосування тварин до різних умов існування. Велике враження справило відвідування центру реабілітації рукокрилих, де здобувачі власноруч тримали кажанів та знайомились із методами захисту тварин, що внесені до Червоної Книги. Здобувачами було оглянуто ділянки колекційних насаджень, що відносяться до  унікальних об’єктів природно-заповідного фонду, вольєри із екзотичними тваринами.

Вчимося на практиці!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!