07 вересня 2021 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Атестація та паспортизація робочих місць і ергономіка» здобувачі вищої освіти групи МОП-20-521 під керівництвом викладача кафедри ОП та ТЕБ Ювіти КОЛОШКО  відвідали ПАТ «Завод «Південкабель»».

ПАТ «Завод «Південкабель»» найбільше підприємство з випуску кабельно-провідникової продукції в Україні. Завод забезпечує своєю продукцією атомні і теплові електростанції, нафтові родовища і вугільні шахти, метрополітени і новобудови, залізниці і міський транспорт. Значна частина продукції експортується в десятки країн світу.

Система якості ПАТ «Завод «Південкабель»» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Продукція заводу удостоєна нагороди за якість «Міжнародна Золота Зірка».Завод випускає 18 тисяч маркорозмірів кабельно-провідникової продукції. Всі вироби заводу проходять перевірку на відповідність вимогам стандартів у випробувальній лабораторії, що має акредитацію Укрсепро. Марка "Південкабель" відома у всьому світі і свідчить про високу якість продукції, що випускається. Дякуємо керівництву за цікаве ознайомлення з підприємством!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!