14 квітня 2021 року в рамках вивчення дисципліни «Моніторинг охорони праці та теорія професійних ризиків» доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки були організовані та проведені 3D виїзні практичні заняття зі здобувачами вищої освіти, ІІ-го (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Охорона праці».

Тема практичних занять: «Ергономіка. Психологічні перенавантаження». Під час практичних занять здобувачі вищої освіти мали змогу практично відпрацювати застосування методики Міжнародної організації праці з визначення та оцінки професійних ризиків. Для дослідження були обрані фармацифтичні компанії Дарниця, Sperco, підприємство з виробництва склопакетів «Global Glass Construction», м`ясопереробний завод групи АПК-Інвест. Під час заняття студенти були розділені на 2 команди та заповнили анкети з ергономіки та ризиками психологічного перевантаження. Визначили величини ризиків на певних робочих місцях. Запропонували заходи з управління, викликаними ергономікою та ризиками психологічного перевантаженнями та захистили на високі бали звіти шляхом публічного виступу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!