8 квітня 2021 року проведено онлайн зустріч представників академічної спільноти НТУ «Дніпровська політехніка», Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Луцького національного технічного університету, Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту щодо обговорення тенденцій розвитку освітніх програмах за спеціальністю 263 «Цивільна безпека». Під час заходу відбувся активний обмін думками про можливі шляхи покращення програмних результатів освітніх програм через використання кращих ініціатив викладання навчальних дисциплін, удосконалення матеріально-технічного забезпечення, способів розширення практичної підготовки фахівців, аспектів міжнародної діяльності, критеріїв оцінювання здобувачів вищої освіти за дуальною формою освіти, забезпечення гендерної рівності, урізноманітнення вибіркової складової освітніх програм для формування відповідних м’яких навичок (soft skills). Під час зустрічі гаранти освітньо-професійних програм спеціальності 263 «Цивільна безпека» також наголосили на необхідності відокремлення спеціальності «Охорона праці» та спеціальності «Цивільний захист» у межах галузі знань 26 Цивільна безпека. Також були обговорені питання конструктивних шляхів формування корпоративної культури та академічної доброчесності.

Олена Шароватова, кафедра ОПтаТЕБ

за матеріалами

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!