НУЦЗ України є офіційним партнером міжнародного освітнього руху «КІБЕРПЕДАГОГ» від Belgian Education Council.

З 15 квітня 2021 року стартує нова серія сертифікаційних програм Бельгійської освітньої ради, спрямованих на отримання, оновлення та розширення знань, формування нових професійних компетентностей, засвоєння інноваційних технологій, форм і методів роботи науково-педагогічних працівників у сучасних умовах.

Програма спеціалізованих курсів містить майстер-класи ««Кіберпедагогіка» - це не про роботів, а про ВАС!»; «Як побудувати довіру зі студентами при дистанційному форматі навчання»; «Інструменти для підвищення залученості та мотивації студентів»; «Методика побудови відеоуроку»; ««Перевернутий клас» при дистанційці»; «Побудова зворотного зв’язку»; «Що робимо не так, викладаючи у прямому ефірі ?» тощо.

На прикладі кафедри Охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, що виступає координатором співпраці із вказаною радою, для участі у заходах слід лише один раз зареєструватись на сайті https://bedcouncil.com/KP4 і продовжити шлях удосконалення педагогічної майстерності за підтримки Директорки Бельгійської освітньої ради – Аксани Позднякової.

Долучайтесь і ви до міжнародного освітнього руху, орієнтованого на підвищення якості навчання у дистанційному і змішаних форматах, на вмотивування науково-педагогічних працівників до впровадження інноваційних технологій!

Богдан Цимбал, Олена Шароватова,

кафедра ОП та ТЕБ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!