Кафедра ОП та ТЕБ 12 жовтня разом зі студентами 2-го курсу факультету ПБ продовжила футбольний сезон практичних занять на стадіоні «Металіст».

Передувало даній події опитування студентів за матеріалом лекцій 1-3 від завідувача кафедри Сергія Артемʼєва, з яким студенти у цілому впоралися. В межах вивчення навчальної дисципліни «Культура безпеки» студенти факультету ПБ розглянули будову конструкцій стадіону, систему пожежної безпеки, порядок освітлення, побудови системи шумозахисту та віброзахисту, устрій газону. А після навчальної частини заняття була творча – екскурсія внутрішніми приміщеннями стадіону, ВІП-скайпбокси (у т.ч. президентський), конференц-зали, роздягальні, флеш-зона, сам купол стадіону, поле и навіть можливість бути частиною цього дійства на чисельних фото. Навчання ТРИВАЄ!!!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!